knihyczech

knihyczech

Jste milovníci dobré četby, ale už vás bolí záda z toho, jak s sebou knihy pořád nosíte?

Tenhle problém trápí mnoho z nás. Tak rádi byste si na dlouhé cestě autobusem vlakem či městskou hromadnou dopravou četli, ale vaše oblíbená kniha váží snad sto kilo? Vyřešte tenhle problém jednoduše a pořiďte si čtečku elektronických knih. Takhle budete mít vždy u sebe nejenom tu vaši oblíbenou knihu, ale klidně i celou svou knihovnu ve formě e-booku.

Co je e-book?

Jedná se o elektronickou knihu, nebo spíše soubor, jež je uložen v určitém digitálním formátu. Nicméně, k jejímu přečtení je nutno mít hardware - a to je právě čtečka knih.

Jaké jsou její největší výhody?

Vždy ji můžete mít u sebe a nezabere vám prakticky žádné místo.
Je snadno dostupná - a v případě že zrovna nebudete mít dostatek finanční hotovosti na její zakoupení, můžete si jednoduše sjednat půjčky bez registru a čtečku si hned koupit.
Kdykoliv si do ní můžete zakoupit novou online knihu, které se velice snadno zálohují.
Šetříte životní prostředí – nepoužíváte žádný papír ani inkoust
Elektronický inkoust, který se pro elektronické knihy používá, nějak neunavuje oči.
Nemusíte se bát, že vámi vybraná kniha bude zrovna vyprodána - online jsou dostupné vždy.

Kolik stojí kvalitní čtečka knih?

V případě nákupu elektrické čtečky se nevyplatí příliš šetřit. Od čteček do 2.500,- dejte raději ruce pryč! Tyhle jsou většinou zastaralé a jejich displaye mají velice nízké rozlišení. Vždy hledejte takovou čtečku, která disponuje e-link obrazovkou.
Pokud si vyberete čtečku v částce okolo 4.000,-, tady už budete určitě úspěšnější. Dopřejete si mnohem kvalitnější kontrast, nasvícení, ale i samotné barvy.
Pokud máte možnost, sáhněte ale po ještě dražší verzi nad 4.000,-. Kvalita a rychlost budou na špičce žebříčků jejích předností. Ale ta cena! Pokud po ní přeci jen toužíte, tak si ji prostě pořiďte. Jistě vám k tomu pomohou nebankovní půjčky bez registru.

Jaké jsou nejprodávanější e-booky tohoto roku?

  • Dan Brown – Počátek
  • Erik Tabery – Opuštěna společnost
  • Elena Ferrante – Geniální přítelkyně 4 – Příběh ztracené holčičky
  • Aleš Palán, Jak Šibík – Raději zešílet v divočině
  • Jo Nesbo – Macbeth
  • Alena Mornštajnová – Hana
  • Evžen Boček – Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
  • Amor Towles – Gentleman v Moskvě
  • Elena Ferrante – Geniální přítelkyně
  • Alena Mornštajnová – Slepá mapa

Samozřejmě - všechny knihy jsou zpoplatněny. Obvykle se jejich cena pohybuje v rozmezí 100,- - 300,- za jedno stažení. Nicméně, je pravdou, že v momentě, kdy se vám dostane nová čtečka do ruky, máte sklon k nákupu všech možných i nemožných titulů, jen abyste ji měli hned zásobenou a mohli si vybírat stejně, jak když jdete do knihovny.
Ano, takový počáteční nákup se také dokáže prodražit, nicméně tento problém snadno vyřeší půjčka online. Díky ní si můžete pořídit veškeré tituly, na které si jenom vzpomenete.

Zkuste tedy pro jednou vyměnit ty neustále se opakující filmy v televizi, a vsaďte na zábavu, která byla atraktivní dříve – staré, ale dobré čtení. Vraťte se zase do dětských let, kdy jste si potajmu četli v noci pod peřinou!


Lorena říká
23.02.2019

pfizer viagra without a doctor prescriptionVložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek